Ekologické čištění koberců

Přírodní, ekologické čištění...

Systém extrakční, čistící metody HOST Dry ® je celosvětově osvědčená metoda pro dosažení čisté a suché podlahové krytiny, která vypadá velice dobře každý den. Ale víte také, že používáním metody HOST Dry můžete přispět k čistějšímu prostředí jak uvnitř, tak i vně vašich prostor?!
Ve skutečnosti, žádná jiná čistící metoda nemá takovou různorodost nezávislých certifikátů a výzkumů jako má Host Dry. Tento souhrn nezávislých výzkumů a certifikací dokazuje, že metoda Host Dry je ekologicky preferovaná a nejlepší volba pro ekologické, čisté a suché čištění.

HOST má certifikaci Green Seal

"Zelená pečeť" je udělené ocenění produktu, který splňuje přísné požadavky na provedení, bezpečnost a spolehlivost.
Jelikož HOST Dry extrakční čištění dosáhlo na Green seal pečeť, můžete si být jisti, že produkt podporuje čistější, zdravější prostředí, zapříčiňuje méně toxického znečištění, snižuje odpady a uchovává zdroje a přirozené prostředí.

 

 

HOST je 100% Bio

HOST je pouze jediný čistič koberců, který obdržel od Úřadu zemědělství USA  (United States Department of Agriculture's USDA) BioPreferovanou Certifikaci. HOST and HOST SJ sou certifikovány jako 100% Bio!

 

EPA navrženo pro životní prostředí (DfE)

Racine Industries vyrábějící produkty Host Dry je uznávaný jako šampión v EPA's Design pro Program přírodního prostředí SDSI.Toto odráží jejich pokračující firemní závazek k vytváření bezpečnějších a více biologicky odbouratelných produktů.

 

HOST pomáhá uchovávat zdroje

Značka HOST je v USA začleněna do programu US Green Building Council’s LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) což je dobrovolnický, celstátní standard pro výstavbu vysoce kvalitnícha budov s dlouhou životností.
Používáním HOST Dry extrakčního čištění koberců přispívá k získání kreditu dosažením a udržením takovéto certifikace.Na rozdíl od ostatních "ekologických" čistících systémů, HOST systém jde za hranice ekologického čištění a přispívá k tamnímu kreditnímu programu Inovace ve firmách, týkajícího se šetření vodného a stočného, šetření energií.

Firemní ekologické vystupování

Ekologické skóre produktů HOST pro Národní Institut v USA je v kategorii čištění koberců nejlepší, s nejmenší ekologickou stopou široko daleko. Firma má cíl to takto držet i nadále.

 

Ekologický přístup managmentu

Mnoho malého úsilí přináší veliké ekologické dopady. Firma například upřednostňuje přepravu těmi, kteří využívají obnovitelné zdroje. Firma používá průtokové ohřívače vody, aby minimalizovala ztráty tepla skrze potrubí a odvádí teplo i do míst kde je potřeba. Firma získává lokální zdroje a intenzivně recykluje. Firma soustavně vyhlíží takovéto nové příležitosti.
 

Ověřený ekologicky zaměřenými školami

HOST Dry čistič koberců je taktéž ověřený Floridskou Asociací školních zařízení Florida School Plant Managers Association (FSPMA) pro produkty na čištění koberců, založeno na provedení, bezpečnosti a ekologických kritérií.

 

Tip! Použití aplikátoru se vyplatí!

Použití aplikátoru se vyplatí. Kompletní znění
Publikováno: 2.9.2016 -   2765 zobrazení  Certifikáty našich produktů.

Vyhledávání na webu


© 2016 Hostdry.cz - Web vytvořil: it-web-graphics.cz.