Jak systém HOST funguje

Pro efektivní údržbu koberce, čistící systém, který nejprve vysává a poté rozpouští znečištění a zároveň odstraňuje, je NEZBYTNÝ.

Původní originální extrakční systém neobsahoval vysávací schopnost.
Novější generace vybavení jako je HOST Liberator a HOST Freestyle mají patentované, vestavěné průmyslové vysavače, spojené s kartáči což zaručuje maximální odstranění suchého znečištění.

HOST Dry extrakce koberce

Čistič HOST "Dry" extrakční čistič koberců je navržený k rozpuštění obou znečištění, vodou rozpustných i nerozpustných a poté k absorbování tohoto znečištění. Náš suchý extrakční čistič koberců je moderní produkt, který se vyvíjel  výzkumy více jak 50 let

Důvod proč HOST systém funguje

Tento čistič je jemný, organický, přírodní produkt, obsahující milióny malých absorbčních "houbiček", navlhčených unikátní emulzí vody, speciálně navrženým čisticím prostředkem a speciální "zelenou" technologií a deodorantem.

Mikro houbičky dělají dvojitou práci. Za prvé doručí ke kobercovému vláknu čistící roztok. Host má kontrolu nad čistícím roztokem a jeho množstvím a nepromáčí kobercové vlákno. Kartáče na stroji Host, překartáčují vlhké mikro houbičky kobercovým vláknem nahoru a dolů, přes a okolo celého vlákna.

Čistící roztok je v kontaktu s celým povrchem znečištěného vlákna, narušujíc spojení mezi vláknem a znečištěním. Jak kartáčování pokračuje, mikro houbičky teď stírají znečištění z kobercového vlákna. Akce je podobná vlhké houbě používané v kuchyni nebo ve školní třídě na tabuli.

Mikro houbičky v druhé části jejich dvojí služby, drží rozpuštěné znečištění, dokud nejsou odstraněné průmyslovým vysátím. Koberce nejsou opětovně znečištěné tak rychle, jelikož na nich nejsou zanechány lepkavé zbytky roztoku, který zachytává a zadržuje čerstvé znečištění.

Jelikož metoda Host Dry nepřispívá k opětovnému znečištění, pravidelné a frekventované vysávání udržuje koberce čistější po delší dobu. Striktní limitování vody znamená, že koberce jsou po čištění ihned suché a k použití! Mikro houbičky absorbují veškeré znečištění, což znamená, že v koberci není ponecháno žádné znečištění ani na dně koberce - není zde riziko knotového jevu jako u mokrého čištění koberců a není žádné riziko že se znečištění či fleky objeví po pár dnech znovu.

Tip! Použití aplikátoru se vyplatí!

Použití aplikátoru se vyplatí. Kompletní znění
Publikováno: 2.9.2016 -   2765 zobrazení  Certifikáty našich produktů.

Vyhledávání na webu


© 2016 Hostdry.cz - Web vytvořil: it-web-graphics.cz.