Historie HOST Dry Extrakčního Systému

Racine Industries, Inc., výrobce produktů HOST Dry extrakčního čistícího systému, začal jako Rench Manufacturing Company, kterou založil Harry Rench v roce 1936. Od počátku, Racine Industries, Inc. vyráběla výrobky pro čištění koberců a čističe. Firma byla první v USA která produkovala čistící prostředky na koberce které nepřispívaly k opětovnému znečištění, oprávněně rozpoznávající že mýdlo živočišného původu zanechává částice které přispívají k rapidnímu opětovnému znečištění koberce.

V pozdějších letech 1930', se Rench spojil s firmou Bigelow Sanford při patentu, který vyústil v první granulát pro suché čištění koberců.Tento "suchý" granulát byl vyvinutý na objednávku vyřešit problém který nastal při použití vody na vlněných kobercích. Granulát založený na rozpouštědlech byl prokartáčovaný skrze koberec za pomocí smetáku a následně vysátý. "Granulát" absorboval znečištění a udržel je dokud nebyl vysát.


Po několika letech práce s tímto produktem, začlo být stále více evidentní, že tato metoda má své limity. Největší limit bylo, že produkt musel být aplikován za pomocí smetáku nebo rejžáku. Toto činilo čištění větších ploch prakticky nemožné a jakákoliv akce se stroji by zvedala oblaka prachu, takže bylo zcela nezbytné vytvořit nový produkt.V roce 1956 byl představen zcela nový suchý čistič koberců na Mezinárodním Institutu Čističů rohoží v New Yorku. Tento nový produkt pracoval lépe než originální "granulát" a mohl být použitý se strojem. Byla to kombinace vody, čistícího prostředku a bezpečného mixu rozpouštědla namíchaným s "houbičkami" které rozpustily a absorbovaly znečištění kontrolovaně a dovolily důkladnou extrakci během čištění.
Tak vznikl HOST Dry čistič koberců.

Během dalších více jak 50 let bylo přidáno mnoho inovací k původnímu konceptu a dnešní HOST Dry čistič koberců je používán na všechny typy podlahovin od koberců po všechny typy tvrdých texturovaných podlah. Patentované stroje HOST Liberator a Host Freestyle s vestavěným prumyslovým vysavačem snadno překonávají veškeré systémy čištění koberců a jsou tak lídrem na trhu.

 

Tip! Použití aplikátoru se vyplatí!

Použití aplikátoru se vyplatí. Kompletní znění
Publikováno: 2.9.2016 -   2765 zobrazení  Certifikáty našich produktů.

Vyhledávání na webu


© 2016 Hostdry.cz - Web vytvořil: it-web-graphics.cz.